Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!
Úvodní stránka Pár slov o Web-Works.cz

Pár slov o Web-Works.cz

Webdesignérské studio Web Works tvoří v současné době stále pouze jedna osoba - Jan Volejník. Příležitostně se některých projektů účastní externí spolupracovníci.

Jan Volejník (Broli)

Na úvod mi dovolte, abych Vám o sobě sdělil několik základních informací. Jsem v současné době webdesignérem na volné noze. Tvorbě webových stránek se věnuji již několik let, přičemž poslední zhruba 4 roky stále intenzivněji. To bylo také hlavním podnětem k tomu, abych si v tomto oboru opatřil živnostenské oprávnění a pokusil se podnikat. Kromě tohoto jsem stále ještě studentem. V roce 2005 jsem úspěšně dokončil studium na VOŠ Pardubice - oboru marketing výpočetní techniky a v témže roce jsem začal studovat znovu, tentokráte na Univerzitě Pardubice, Ústavu informatiky a elektrotechniky - obor informační technologie. Studia jsem zanechal po roce, neboť jsem dal přednost práci. Od září 2006 do března 2007 jsem pracoval jako webdesignér a kodér pro známou pardubickou firmu v oblasti webdesignu - Wizards, s.r.o. Za tu dobu jsem "dal tvář" mnoha webovým prezentacím. Od dubna 2007 pracuji převážně pro pražskou "Full Service Interactive Agency" iMagic s.r.o. a to jako junior programátor. Kromě "kódařiny" se tedy věnuji hlavně programování - implementaci CMS aplikace.

Na ŽL podnikám s přestávkou od roku 2003. Původně pod značkou BR Arts webdesign, od konce roku 2005 nově pod značkou Web Works. Web Works není žádným oficiálním názvem, jedná se čistě u "uměleckou" značku. Mojí snahou je pod touto značkou vytvářet webové projekty splňující všechna moderní kritéria - působící zajímavě po designové stránce, splňující metodické návody a doporučení z hlediska přístupnosti a samozřejmě také všechny standardy organizace W3C. Zda se mi to daří či nikoliv je na posouzení zákazníků a samozřejmě i návštěvníků...

V současné době pracuji sám, rozhodně se však nebráním spolupráci. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat...

moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved