Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!
Úvodní stránka Reference - ukázky práce

Reference - ukázky práce

Nemá smysl dlouze popisovat naše dosavadní projekty. Mnohem více než desítky řádků textu Vám o naší práci asi řekně několik málo konkrétních ukázek. Ty jsou pro větší přehlednost rozděleny do několika kategorií.

V kategorii "webové prezentace" naleznete konkrétní reference z oblasti tvorby webových prezentací (stránek). Jsou zde uvedeny statické webové stránky i dynamické webové stránky.

Druhou kategorií jsou "webové aplikace". Zde naleznete ukázky internetových/intranetových aplikací "na míru". I když princip těchto aplikací je obdobný jako u webových prezentací, jedná se přeci jen o zvláštní skupinu projektů. Tyto aplikace neslouží k prezentaci nějaké firmy či jednotlivce, nýbrž k jinému konkrétnímu účelu.

To, co se nevešlo to předchozích dvou kategorií, jsem zařadil pod "ostatní". naleznete zde hlavně reklamní bannery, animace a propagační materiály. Převážně se tedy jedná o výsledky naší práce v oblasti podpory prodeje a propagace.

Zákazníci

Za léta působení v oblasti tvorby webových stránek se našimi zákazníky stalo široké spektrum právnických subjektů i fyzických osob. Jsou jimi malé i velké firmy, živnostníci, zájmová sdružení, subjekty veřejné správy a další. Zde je výčet alespoň některých...

Poznámka: řazeno dle abecedy

moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved