Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

ALPAKAR - chovná stanice

http://www.alpakar.cz

chovatelská stanice ALPAKAR

Chovatelská stanice ALPAKAR se specializuje především na chov rottweilerů. Ačkoliv se nejedná o žádnou velkou chovnou stanici, dnešní doba si vyžaduje, aby se i takováto chovatelská stanice patřičně prezentovala, včetně prostředí internetu. Pevně věříme, že webové stránky, které jsme pro tuto stanici realizovali, ji v tomto výrazně pomohou.

Při realizace webové prezentace chovatelské stanice ALPAKAR byla nejdůležitějším faktorem cena. Zároveň si však klient přál mít profesionální webovou prezentace s možností vlastní správy obsahu. Pro většinu konkurenčních řešení jsou tyto požadavky zcela neslučitelné. Nám se však podařilo nabídnout a posléze i realizovat požadovaný kompromis. Dosaženo jej bylo použitím odlehčené verze administračního systému - aplikace WebWorks WebEditor WES. Uživatel sice nemá možnost vytvářet nové stránky, ale obsah těch stávajících má zcela pod svoji kontrolou, což bylo pro tento konkrétní případ zcela dostačující.

Vlastní realizace webové prezentace byla navíc uskutečněna v rekordně krátkém čase. Po 2 dnech byl web spuštěn do zkušebního provozu a připraven k naplnění konkrétními daty (obsahem).

 

  • použité technologie: PHP, MySQL, Smarty Template Engine, ADOdb
  • DTD a CSS: XHTML 1.0 Strict, CSS 2 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebEditor WES
  • URL: www.alpakar.cz
  • realizace: Q4 2008
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved