Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

Boxer Z Frankovky

http://www.boxer-z-frankovky.cz

chovatelská stanice boxerů - Z Frankovky

O webové prezentaci

Webové stránky chovatelské stanice boxerů "Z Frankovky" byly vytvořeny za účelem prezentace této stanice a umožnění online nabídky štěňat. Důraz byl kladen především na prezentaci jednotlivých psů a fotogalerii. Nezvolili jsme tedy méně náročné řešení, jako v případně podobně zaměřené prezentace chovatelské stanice Alpakar, nýbrž byl použit plnohodnotný redakční systém - WebWorks WebCreator CMS.

Realizace fotogalerie nebyla žádným problémem - tu plně obsloužil rozšiřující modul Photogallery (Fotogalerie). Prezentaci jednotlivých psů jsme zrealizovali prostřednictvím modulu Catalog (Katalog produktů), u kterého byly pouze upraveny systémové texty. Toto řešení umožňuje komfortní správu pro administrátora obsahu i přehlednost pro návštěvníky.

Prezentace obsahuje i sekci „Aktuality" včetně automatického generování RSS výstupu. Dále pak rozšíření obecných kontaktních informací o kontaktní formulář a dynamickou mapu zobrazující sídlo chovatelské stanice. Návštěvníci se mohou i snadno zaregistrovat do newsletter systému a být tak stále informováni o všech novinkách.

Samozřejmou součástí každé námi vytvořené jsou i další funkcionality, které nechybí ani zde. Například se jedná o fulltextové vyhledávání v obsahu prezentace či automatický překlad pomocí služby Google Translate. Z hlediska přístupnosti se jedná například o speciální tiskový styl, v rámci něhož je obsah zobrazené stránky upraven a přeformátován tak, aby byl výstup na tiskárně co nejpřehlednější. Tiskový výstup neobsahuje některé nepotřebné prvky (hlavní a pomocná menu, informace v postranních sloupcích a další).

Součástí realizace zakázky bylo poskytnutí služeb v oblasti webhostingu, správy domény a poštovních účtů.

 

  • použité technologie: PHP, MySQL, Smarty Template Engine, ADOdb
  • DTD a CSS: XHTML 1.0 Strict, CSS 2 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + dodatečné moduly: News, Photogallery, Catalog, BlackList, Newsletter
  • URL: www.boxer-z-frankovky.cz
  • realizace: Q2 2009
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved