Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

Fyzioterapie Holubova

www.fyzioholubova.cz

Fyzioterapie Holubova

Fyzioterapie Holubova je komplex zdravotnických zařízení vzniklých v roce 2014 v nově zrekonstruované vile z 20. let v Holubově ulici v Pardubicích. Jedná se o tým spolupracujících odborníků v oboru fyzioterapie a rehabilitační medicína – rehabilitační lékařka/homeopatka, fyzioterapeutky, masérky, lymfoterapeutka.

Cílem tohoto zařízení bylo vytvořit alternativu ke klasickým rehabilitačním zařízením v regionu a nabídnout široké veřejnosti péči fyzioterapeutů na vysoké úrovni s dostatkem času na pacienta společně s možností konzultovat stav s rehabilitační lékařkou.

Pro účely prezentace tohoto zařízení i jednotlivých jeho členů jsme vytvořili hned sadu moderních microsite webů. Jedná se o jednostránkové webové prezentace obsahující nejdůležitější informace - tedy především představení, nabídku služeb a kontakt.

Obsah jednotlivých webů je řešen moderními technikami. Kontaktní informace tak jsou dostupné nejen ve formě textu, ale elektronických vizitek vCard, QR kódů pro rychlé uložení do mobilního telefonu nebo microformátů.

I web sám o sobě využívá moderní technologie a snaží se držet aktuálních trendů, mezi které patří především tzv. responzivní web design (RWD). Je tedy optimalizován i pro použití na mobilních a dotykových zařízeních. Jinak bude web vypadat v případě, že se na něj díváte na velkém monitoru kancelářského PC a jinak bude vypadat na displeji mobilního telefonu. Přizpůsobí se nejen layout (rozložení) stránky, ale například i princip fungování hlavního menu. Prohlížení takového webu je pak na "chytrém" telefonu daleko příjemnější.

Po grafické stránce jednotlivé stránky dodržují jednotný koncept, ale odlišují se například grafickým ztvárněním záhlaví, kde je zobrazena skica celého zařízení a zvýrazněno okno konkrétní ordinace. Taktéž vlastní obsah stránky lze pak již individuálně odlišit.

moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved