Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

INDC 2014

www.indc.cz

INDC 2014

Pro mezinárodní lékařskou konference INDC (International Nutrition & Diagnostics Conference) jsme realizovali již několik webových prezentací v letech minulých (předchozí ročníky: 2006, 2007, 2008, 2009, 2012 a 2013).

Pro nadcházející, již 14. ročník jsme provedli kompletní redesign webu zcela od základů. Nový web využívá moderní technologie a snaží se držet aktuálních trendů, mezi které patří především tzv. responzivní web design (RWD). Co to pro uživatele, resp. návštěvníky webu znamená? Především to, že web je optimalizován i pro použití na mobilních a dotykových zařízeních. Jinak bude web vypadat v případě, že se na něj díváte na velkém monitoru kancelářského PC a jinak bude vypadat na displeji mobilního telefonu. Přizpůsobí se nejen layout (rozložení) stránky, ale například i princip fungování hlavního menu. Prohlížení takového webu je pak na "chytrém" telefonu daleko příjemnější.

Po technické stránce stojí v pozadí webu opět ověřený administrační systém WebWorks WebCreator CMS, což umožňuje pohodlnou správu veškerého obsahu webové prezentace a případné snadné další rozšíření. Nechybí moduly pro práci s dynamickými formuláři či třeba pro pohodlnou správu fotogalerií.

  • použité technologie: PHP, MySQL , Smarty Template Engine , ADOdb
  • DTD a CSS:HTML 5, CSS 3 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + rozšiřující moduly Photogallery (Fotogalerie) a FormMaker (Formuláře)
  • URL: www.indc.cz
  • realizace: Q2 2013
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved