Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

INDC 2015

www.indc.cz

INDC 2015

Pro nadcházející, již 15. ročník mezinárodní konference INDC (International Nutrition & Diagnostics Conference) jsme již tradičně realizovali novou webovou prezentaci. Navazuje na několik webových prezentací z letech minulých (předchozí ročníky: 2006, 2007, 2008, 2009, 2012, 2013 a 2014).

Nový web opět využívá moderní technologie a snaží se držet aktuálních trendů, mezi které patří především tzv. responzivní web design (RWD). Co to pro uživatele, resp. návštěvníky webu znamená? Především to, že web je optimalizován i pro použití na mobilních a dotykových zařízeních. Jinak bude web vypadat v případě, že se na něj díváte na velkém monitoru kancelářského PC a jinak bude vypadat na displeji mobilního telefonu. Přizpůsobí se nejen layout (rozložení) stránky, ale například i princip fungování hlavního menu. Prohlížení takového webu je pak na "chytrém" telefonu daleko příjemnější.

Po technické stránce stojí v pozadí webu opět ověřený administrační systém WebWorks WebCreator CMS, což umožňuje pohodlnou správu veškerého obsahu webové prezentace a případné snadné další rozšíření. Nechybí moduly pro práci s dynamickými formuláři či třeba pro pohodlnou správu fotogalerií.

Nově byla na webu implementována možnost platby registračního poplatku online metodou. Konkrétně s využitím platební brány GP Webpay.

  • použité technologie: PHP, MySQL , Smarty Template Engine , ADOdb
  • DTD a CSS:HTML 5, CSS 3 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + rozšiřující moduly Photogallery (Fotogalerie) a FormMaker (Formuláře)
  • URL: www.indc.cz
  • realizace: Q3 2014
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved