Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

ISSS 2014

www.isss2014.cz

ISSS 2014

Na nedávno realizovaný web mezinárodní lékařské konference INDC (International Nutrition & Diagnostics Conference) jsme navázali realizací webu pro související konferenci ISSS 2014 (International Symposium on Separation Sciences). Jelikož na sebe obě konference navazují, bylo požadavkem vytvořit webovou prezentaci se vzhledem ve stejném stylu, jaký má již realizovaný web konference INDC. Z pohledu uživatele (návštěvníka) se tak web v podstatě jen "přebarvil" do zelené barvy. Na první pohled lze tedy oba weby snadno od sebe odslišit, ale zároveň je zřejmé, že spolu mají něco společného.

Web využívá moderní technologie a snaží se držet aktuálních trendů, mezi které patří především tzv. responzivní web design (RWD). Co to pro uživatele, resp. návštěvníky webu znamená? Především to, že web je optimalizován i pro použití na mobilních a dotykových zařízeních. Jinak bude web vypadat v případě, že se na něj díváte na velkém monitoru kancelářského PC a jinak bude vypadat na displeji mobilního telefonu. Přizpůsobí se nejen layout (rozložení) stránky, ale například i princip fungování hlavního menu. Prohlížení takového webu je pak na "chytrém" telefonu daleko příjemnější.

Po technické stránce stojí v pozadí webu opět ověřený administrační systém WebWorks WebCreator CMS, což umožňuje pohodlnou správu veškerého obsahu webové prezentace a případné snadné další rozšíření. Nechybí moduly pro práci s dynamickými formuláři či třeba pro pohodlnou správu fotogalerií.

  • použité technologie: PHP, MySQL , Smarty Template Engine , ADOdb
  • DTD a CSS:HTML 5, CSS 3 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + rozšiřující moduly Photogallery (Fotogalerie) a FormMaker (Formuláře)
  • URL: www.isss2014.cz
  • realizace: Q4 2013
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved