Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

KPM Computer s.r.o.

http://www.kpm.cz

KPM Computer s.r.o.

Pro firmu KPM Computer s.r.o. jsme vytvořili přístupnou moderní prezentaci kombinovanou s rozsáhlým externím katalogem produktů a eshopem.

Chvaletická firma KPM Computer s.r.o. byla založena v roce 1995 a nabízí tedy již více jak desetileté zkušenosti v prodeji výpočetní a kancelářské techniky včetně servisu. Kromě přímého prodeje kancelářské a výpočetní techniky nabízí i další služby:

  • pravidelný servis počítačů
  • odborná pomoc při instalaci a údržbě softwarových agend
  • pravidelné zálohování dat pro snadnou obnovu v případě poškození nebo odcizení PC
  • odvirování počítače
  • připojení počítačů do lokální sítě a internetu

Pro firmu KPM Computer, s.r.o. jsme v minulosti realizovali webové stránky již několikrát. Naposledy v roce 2005, kdy řešení obsahovalo i jednoduchý elektronický obchod (eshop). Po zhruba půl roce provozu byla však prezentace pozastavena a eshop byl realizován na partnerském systému. Důvodem bylo to, že tento partnerský systém nebylo třeba aktualizovat (informace o produktech), což firmě KPM Computer, s.r.o. výrazně ušetřilo čas. Tento systém však neužňoval prezentovat další informace. Proto jsme v roce 2007 realizovali nový web, ve kterém jsme skloubili výhody obou řešení.

Samotná webová prezentace je postavena na našem systému pro správu obsahu WebWorks WebCreator CMS a kromě základní sestavy obsahuje i moduly News, BlackList, FormMaker a Newsletter. Nechybí samozřejmě ani fulltextové vyhledávání.

Pouze část s katalogem je přesměrována na zmíněný partnerský systém. Toto řešení umožňuje majitelům plně řídit obsah webové prezentace s vlastním grafickým stylem a zároveň mít rozsáhlý katalog produktů bez nutnosti jej ručně aktualizovat.

Grafická podoba prezentační části byla inspirována grafickým stylem původního elektronického obchodu realizovaného v roce 2005. Změněny byly jen detaily tykající se vesměs přizpůsobení CMS aplikaci. Součástí řešení byla i výroba FLASH animace a dalších grafických prvků (bannerů).

  • použité technologie: PHP, MySQL, Smarty Template Engine, ADOdb
  • DTD a CSS: XHTML 1.0 Strict, CSS 2 - externí styly včetně speciálních stylů (šablon) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + dodatečné moduly: News, BlackList, FormMaker a Newsletter
  • realizace: duben 2007
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved