Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

LDT Kralovice

http://www.ldt-kralovice.cz

LDT Kralovice

Letní dětský tábor (LDT) Kralovice má dlouhou historii a za desítky let jím prošli stovky dětí i vedoucích pracovníků. Pro řadu z nich tábor neskončil v den odjezdu domů, ale se svými táborovými kamarády zůstávají v kontaktu i nadále. Především pro tuto "komunitu" přátel jsme vytvořili novou webovou prezentaci, která si klade za cíl umožnit sdílení informací mezi jednotlivými účastníky tábora. Základními pilíři webu se tak stal "vzkazník" (kniha návštěv) pro diskusi mezi návštěvníky a poměrně rozsáhlá fotogalerie, neboť každý si jistě rád zavzpomíná na táborové zážitky.

Jsme si dobře vědomi toho, že provozovatel webu není ziskovou organizací a proto jsme tento projekt realizovali zcela zdarma, včetně technického zajištění provozu (webhosting) a poradenské činnosti. Naší odměnou budiž (snad) pozitivní ohlasy návštěvníků webu :-)

Po technické stránce jsou nové webové stránky www.ldt-kralovice.cz  spravovány prostřednictvím redakčního systému  WebWorks WebCreator CMS, který umožňuje jejich snadnou údržbu i rozšiřování. Základní funkcionality redakčního systému jsme navíc rozšřili o dodatečné moduly Aktuality (pro správu novinek), Fotogalerie a Kniha návštěv. Nechybí samozřejmě ani fulltextové vyhledávání, kontaktní formulář a dynamická mapka s možností naplánování trasy.

 

  • použité technologie: PHP, MySQL, Smarty Template Engine, ADOdb
  • DTD a CSS: XHTML 1.0 Strict, CSS 2 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + rozšiřující modul Aktuality
  • URL: www.ldt-kralovice.cz
  • realizace: Q2 2010
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved