Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

Medián občanské sdružení

http://www.median-os.cz

Medián občanské sdružení

O občanském sdružení Medián

Posláním sdružení je aktivně přispívat k rozvoji společnosti a k naplňování základních lidských práv občanů kultivací mezilidských vztahů. Hlavní formou dosažení tohoto cíle je poskytování všeobecně prospěšných činností v oblasti podpory osobnostního a profesního rozvoje jednotlivců prostřednictvím například pořádání prezentací, osvětových seminářů a přednášek, diskusí, kulatých stolů, případně organizováním poradenské činnosti. Občanské sdružení Medián také aktivně přispívá k řešení neshod a konfliktů mezi subjekty prostřednictvím smírného vyřešení - mediace.

O webové prezentaci

Realizovaná webová prezentace www.median-os.cz vznikla v důsledku vytvořeného partnerství našeho studia s občanským sdružením Medián. V rámci něho jsme nejen realizovali tuto prezentaci za symbolickou částku, ale poskytli i další související služby.

Prezentace občanského sdružení Medián je spravována prostřednictvím redakčního systému WebWorks WebCreator CMS. Měnit obsah či strukturu prezentace tak může po krátkém zaškolení či s použitím uživatelské příručky i naprostý laik neznalý webových technologií. Tato skutečnost v důsledku znamená redukci nákladů na provoz prezentace na minimum. Aktuální instalace CMS aplikace použitá na této webové prezentaci umožňuje mimo jiné i automatické generování mapy webu či pohodlnou správu aktualit prostřednictvím k tomu určeného rozšiřujícího modulu. Prezentace obsahuje i fulltextové vyhledávání v obsahu webu, RSS export aktualit či speciální tiskový styl.

 

  • použité technologie: PHP, MySQL, Smarty Template Engine, ADOdb
  • DTD a CSS: XHTML 1.0 Strict, CSS 2 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + dodatečné moduly: News
  • URL: www.median-os.cz, www.median-os.eu
  • realizace: Q2 2009
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved