Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

MKS Praha s.r.o.

http://www.mkspraha.cz

MKS Praha s.r.o.

MKS Praha s.r.o. je stavební společnost zabývající se prováděním speciálních prací ve stavebnictví v rámci celé ČR. Hlavní činností je provádění sanačních prací, injektáží, ochranných nátěrů, antigraffitových ochran a izolací mostních objektů, dále pak realizací průmyslových podlah a tryskáním vysokotlakým vodním paprskem a abrazivními materiály.

Pro účely prezentace této společnosti na Internetu jsme vytvořili webovou prezentaci malého rozsahu. Jedná se v podstatě o tzv. microsite - tedy web o několika málo stránkách. Kromě základních informací o společnosti a kontakních údajů zde návštěvník může nalézt přehled vybraných referenčních prací a podrobnější popis činností, kterými se společnost MKS Praha zabývá.

Vzhledem k tomu, že se v případě tohoto projektu nepočítá s příliš častou aktualizací (max. několikrát do roka) a stránky www.mkspraha.cz nebudou pravděpodobně rozšiřovány nad stávající strukturu, zvolili jsme implementaci nad redakčním systémem WebWorks WebEditor WES, což je výrazně "odlehčená" varianta našeho systému pro správu obsahu  WebWorks WebCreator CMS. Tento systém sice nelze rozšiřovat o specifické funkcionality (katalog produktů, novinky, fotogalerie a další), ale i tak nabízí slušnou možnost správy obsahu webové prezentace. Jeho nespornou výhodou jsou především minimální finanční náklady na realizaci webu - za ceny dostupné opravdu všem!

Webovou prezentaci se nám navíc podařilo realizovat v rekordně krátké době. Vlastní technická realizace trvala pouhé 3 dny.

moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved