Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

Oceň auto!

http://www.ocenauto.cz

Oceň auto!

Oceň auto je nevšední službou umožňující vám nechat si kdykoliv rychle, levně a individuálně ocenit hodnotu vašeho vozu z prostředí domova. Díky tomu, že platba funguje na principu Premium SMS, je vyřízení žádosti velice rychlé a ocenění hodnoty vozu získáte rychleji než kdybyste s ním objížděli autoservisy a jiné odborníky. Vše funguje velice jednoduše a transparentně. Stačí vyplnit formulář s parametry vašeho vozu, pojehož odeslání získáte unikátní kód. Ten odešlete formou SMS, čímž službu uhradíte a následně je vaše poptávka předáva odborníkovi, který osobně hodnotu vozu stanoví a zašle vám nazpět výsledek. Služba je navíc velice diskrétní - neuvádíte žádné osobní údaje kromě emailové adresy, na kterou má být odeslán posudek. Službu oceníte pokud svůj vůz potřebujete prodat, ale například i pokud si nějaký konkrétní hodláte pořídit.

Vzhledem ke svému účelu byl web navržen maximálně jednoduše a přehledně. Hned na úvodní stránce se tedy dozvíte základní předosti služby a je zde i přímo poptávkový formulář, do kterého můžete okamžitě zadat parametry oceňovaného vozu. Další stránky prezentace poté již obsahují víceméně doplňkové informace.

Celá prezentace je postavena na administračním systému WebWorks WebCreator CMS a využívá především modul FormMaker, který byl pro tyto účely rozšířen o specifické funkcionality umožňující kompletní obsloužení procesu poptávky i komunikace se SMS bránou.

  • použité technologie: PHP, MySQL, Smarty Template Engine, ADOdb, SMS Gateway
  • DTD a CSS: XHTML 1.0 Strict, CSS 2 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + dodatečný modul: FormMaker
  • URL: www.ocenauto.cz
  • realizace: Q2 2012
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved