Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

Powerscreen ČR, s.r.o.

http://www.powerscreen.cz

Powerscreen.cz - firemní webová prezentace společnosti POWERSCREEN ČR, s.r.o.

O společnosti POWERSCREEN ČR, s.r.o.

Společnost POWERSCREEN ČR, s.r.o. je autorizovaným a výhradním zástupcem největšího světového výrobce mobilních technologií společnosti POWERSCREEN GB Ltd. pro český a slovenský trh.

POWERSCREEN ČR, s.r.o. působí na českém a slovenském trhu již od roku 1997 a zaujímá z něj největší podíl. Získané zkušenosti a kvalitní technologie ji dostaly do pozice jedničky českého trhu. Společnost POWERSCREEN ČR, s.r.o. je odborníkem od recyklačních až po lomařské aplikace ve variantách mobilních, semimobilních a statických. Nedílnou součástí jejiho portfolia je také praní písků a štěrkopísků.  

 

Pro společnost POWERSCEEN ČR, s.r.o. jsme realizovali webovou prezentaci menšího rozsahu. Cílem firemního webu powerscreen.cz je především základní prezentace společnosti, nabízených produktů a služeb a samozřejmě také poskytnutí veškerých kontaktních informací potencionálním klientům.

Díky jednoduché a přehledné struktuře návštěvíci snadno a rychle naleznou potřebné informace. Pomoci jim v tom může i integrované fulltextové vyhledávání či mapa webu. Pokud by snad ani poté požadované informace nenalezli, mohou se snadno se svými dotazy obrátit na uvedené kontaktní či využít kontaktního formuláře.

Celá webová prezentace je postavena na administračním systému WebWorks WebCreator CMS, což umožňuje klientovi rychlou a snadnou správu veškerého obsahu webu. Webová prezentace tak může být dále rozšiřována i bez naší asistence.

V současné době prezentace disponuje pouze českou jazykovou mutací. Do budoucna se však počítá s rozšířením webu o další jazykové mutace.

  • použité technologie: PHP, MySQL, Smarty Template Engine, ADOdb
  • DTD a CSS: XHTML 1.0 Strict, CSS 2 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS
  • URL: www.powerscreen.cz
  • realizace: Q2 2011
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved