Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

ŠK Plus spol. s r.o.

http://www.skplus.cz

šk Plus spol. s r.o.

Pro kolínskou společnost šk Plus spol. s r.o. jsme zhotovili firemní web pro prezentaci nabízených služeb. V první fázi realizace projektu se jedná o čistě prezentační web. Do budoucna je však plánováno rozšíření o specifický rezervační systém určený pro půjčovnu obytných vozů. Při realizaci projektu jsme se snažili dosáhnout jistého souladu s právě spouštěnou billboardovou kampaní společnosti šk Plus.

Celá prezentace je provozována na systému pro správu obsahu WebWorks WebCreator CMS a kromě základní sestavy modulů a nástrojů obsahuje i několik rozšiřujících modulů pro komfortnější správu a více funkcionalit. Konkrétně se jedná o moduly News (správa aktualit) a Catalog (Katalog produktů).

V druhé fázi realizace byla prezentace zaktualizována na nejnovější verzi CMS aplikace a rozšířena o specifický modul "na míru" (ProductBooking), který zajišťuje rezervační a fakturační systém. Návštěvníci webové prezentace si tak mohou snadno přímo z prostředí webové prezentace zjistit, kdy je které auto (kravan) volné a zaslat objednávku. Rezervační systém zajistí výpočet ceny, zpracování objednávky a rozeslání příslušných e-mailů (upozornění, potvrzení, předgenerovaných dokumentů atd.)

  • použité technologie: PHP, MySQL, Smarty Template Engine, ADOdb
  • DTD a CSS: XHTML 1.0 Strict, CSS 2 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + dodatečné moduly: News, Catalog a ProductBooking
  • realizace: Q1 2008 + Q1 2009 rozšíření o rezervační systém
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved