Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

Mapa Spontex s.r.o.

http://www.spontex.com

Mapa Spontex s.r.o.

Webová prezentace společnosti Mapa Spontex s.r.o. je zajímavá především v počtu jazykových mutací, v kterých je realizována. Konkrétně je jich 8 a jedná se o mutaci českou, anglickou, německou, slovenskou, polskou, maďarskou, slovinskou a ruskou. Jendotlivé jazykové mutace jsou na sobě zcela nezávislé, v každé může být struktura webové prezentace zcela odlišná. V praxi každá jazyková mutace obsahuje jak obecné informace o společnosti, propagační materiály a kontakty, tak především poměrně rozsáhlý katalog produktů nabízených v dané zemi.

Prezentace je poháněna naším vlastním systémem pro správu obsahu webu - WebWorks WebCreator CMS: Vzhledem k podmínce klienta, kterou bylo umístění na vlastním (ne zcela vyhovujícícm) serveru, nejsou naplno využity všechny funkcionality CMS aplikace. Na druhou stranu jsme si tím ověřeili, že je možné naši prezentaci bez větších komplikací provozovat na serverech, kde by jiné obdobné systémy neuspěly či bylo nutné je výrazně a nákladně upravovat.

Aktualizace únor 2010

Na přelomu roku 2009 a 2010 jsme realizovali rozsáhlou aktualizaci webu spočívající v doplnění alternativního vzhledu, drobnější aktualizace obsahu a migraci na nový server. V současnosti si tak klient (resp. pověřený správce webu) může pro každou stránku vybrat jeden z přednastavených grafických vzhledů. Migrace na nový server zase přinesla rychlejší odezvu celé aplikace a možnost používání "pěkných adres" pro katalog produktů. Doposud toto možné nebylo, neboť byla webová prezentace hostována na Windows platformě.

Stručně o Mapa Spontex

Mapa Spontex prodává několik značek po celém světě. Vyjma značek Mapa a Spontex v kategorii péče o domácnost je také Calypso v kategorii péče o tělo uznávanou značkou na mnoha trzích.

Spontex navrhuje, vyrábí a prodává inovativní ochranu rukou a čistící produkty, které usnadňují každodenní péči o domácnost. Díky politice dokonalé kvality, kreativního myšlení a inovací neustále zdokonalují sortiment svých výrobků, které tak dokonale vyhovují potřebám zákazníků.

  • použité technologie: PHP, MySQL, Smarty Template Engine, ADOdb, operační systém Windows + IIS, Linux + Apache
  • DTD a CSS: XHTML 1.0 Strict, CSS 2 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + dodatečné moduly: Catalog
  • URL: www.spontex.com + další "národní" domény přesměrované na výchozí spontex.com
  • realizace: Q1-Q3 2008
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved