Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

Studnice Fest 2006

http://www.studnicefest.com

Studnice Fest 2005

Webová prezentace letního hudebního festivalu Studnice Fest 2006 je dalším z webů spravovaných prostřednictvím našeho systému pro správu obsahu WebWorks WebCreator CMS.

Kromě základních modulů prezentace využívá moduly News (Aktuality), Guestbook (Kniha návštěv) a FormMaker (modul pro tvorbu a správu formulářů).

Při návrhu grafické podoby webu jsme se snažili jít poněkud odlišnou cestou než tomu bylo v minulých letech. Stránky jsou tedy výrazně živější a "veselejší".

Celá webová prezentace byla vytvořena pro občanské sdružení Eupathia ZCELA ZDARMA jako naše přispění k pořádání již 4. ročníku letního hudebního festivalu Studnice Fest. V rámci naší spolupráce na pořádání tohoto festivalu, poskytujeme již tradičně zdarma i další související služby (správa webu, poštovních účtů, služby v oblasti e-marketingu a další).

aktualizováno 26.4.2006:

Pro webovou prezentaci letního hudebního festivalu Studnice Fest 2006 jsme ZDARMA doplnili nový modul - Fotogalerii. Tento modul umožňuje přehlednou správu kategorií fotogalerie, jednotlivých fotografií, jejich nahrávání přes webové rozhraní, editaci údajů, automatické změny rozměrů atd. Zajímavou funkcí je i zobrazení náhodné fotografie.

aktualizováno 14.6.2006:

Doplněny byly další 2 moduly. Prvním je modul Surveys - ucelený systém pro správu vytváření a správu anket, umožňující jejich zobrazení v několika různých režimech na stránkách prezentace, případně i v tzv. SurveyBoxu např. v navigačním sloupci webu. Druhým modulem je BlackList - modul pro správu "zakázaných" IP adres (resp. kombinací IP a proxy adres). Podpora tohoto modulu v jádře aplikace umožňuje snadné přesměrování zakázaných adres na konkrétní stránku (samozřejmě i na zcela jiný web). S tímto modulem také spolupracují další moduly "zpětné odezvy" - v současné době tedy konkrétně výše zmíněný modul Surveys a modul Guestbook.

aktualizováno únor 2007:

S příchodem roku 2007 jsme provedli řadu méně i více významných změn na tomto webu. V první řadě byl aktualizován systém pro správu obsahu WebWorks WebCreator CMS na verzi - 1.1.1. Webová prezentace tak nyní nově obsahuje například integrovaný newsletter systém (nově s podporou SMTP) a systém fulltextového vyhledávání v obsahu webu. Vylepšena byla i řada dalších částí CMS aplikace. Přibyla i přihláška pro kapely realizovaná prostřednictvím modulu FormMaker. Dále byla vylepšena fotogalerie - doplněna o rozšíření PhotoImporter pro hromadný import fotografií.

  • použité technologie: PHP, MySQL, Smarty Template Engine, ADOdb
  • DTD a CSS: XHTML 1.0 Strict, CSS 2 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + dodatečné moduly: News, Guestbook, FormMaker, Photogallery, Surveys a BlackList
  • realizace: březen-duben 2006
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved