Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

Studnice Fest 2008

http://www.studnicefest.cz

Studnice Fest 2008

V rámci naší spolupráce s občanským sdružením Eupathia, pořadatelem letního hudebního festivalu Studnice Fest, jsme redesignovali stávající webovou prezentaci. Předchozí vzhled oficiálního webu Studnice Festu slavil úspěchy nejen mezi návštěvníky, kteří jej hodnotili velice kladně, ale dočkal se několika uznání i na profesionální urovni. Zapsal se do několika grafických galerií i jednoho prestižního zahradního portálu zabývajícího se webovou grafikou. I z tohoto důvodu jsme dlouze váhali, zda již nadešel ten správný čas opustit dosavadní grafické zpracování a pustit se do realizace zbrusu nového webu. Nakonec jsme ale uznali, že 2 roky života jsou pro webový design dostatečně dlouhá doba a že je přeci jen nejvyšší čas pro razantní změnu.

Přesně 66 dní před zahájením 6. ročníku Studnice Festu jsme tedy oficiálně spustili jeho nový web. Při realizace jsme se snažili zachovat jeho „čerstvý a veselých duch". Volili jsme tedy velmi podobné barevé kombinace, které i novému webu dodávají ten nezaměnitelný „fresh style". Zda se nám to opravdu podařilo, můžete ostatně posoudit sami, nový web naleznete na adrese www.studnicefest.cz.

Celá prezentace je tradičně provozována na systému pro správu obsahu WebWorks WebCreator CMS a kromě základní sestavy modulů a nástrojů obsahuje i řadu rozšiřujících modulů pro komfortnější správu a více funkcionalit. Konkrétně se jedná o moduly News (správa aktualit), Guestbook (Kniha návštěv), Photogallery (Fotogalerie) včetně rozšíření pro hromadný import fotografií, Surveys (Ankety), Newsletter a BlackList.

  • použité technologie: PHP, MySQL, Smarty Template Engine, ADOdb
  • DTD a CSS: XHTML 1.0 Strict, CSS 2 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + dodatečné moduly: News, Guestbook, Photogallery, Surveys, Newsletter, BlackList
  • realizace: Q1 2008
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved