Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

VOTE ART PRODUCTION, s.r.o.

http://www.voteart.cz

VOTE ART PRODUCTION, s.r.o.

O VOTE ART PRODUCTION, s.r.o.

Jak o sobě pardubická reklamní agentura VOTE ART PRODUCTION, s.r.o. sama říká, jedná se o dynamicky se rozvíjející českou firmu se špičkovým týmem odborníků. Ke každému klientovi se snaží přistupovat individuálně a přizpůsobit se jeho požadavkům. „Ve svém slovníku nevedeme žádná slova typu: neumíme, nevedeme, nedokážeme. Se vším si poradíme a nalezneme to správné řešení. Začínáme tam, kde ostatní končí!"

O webové prezentaci

Webová prezentace agentury VOTE ART PRODUCTION s.r.o. je příkladem klasické firemní prezentace. Její základ tvoří obecné textové stránky doplněné o několik specifických sekcí. Předně je to velmi důležití sekce „Aktuality" včetně automatického generování RSS výstupu. Dále pak rozšíření obecných kontaktních informací o kontaktní formulář a dynamickou mapu zobrazující sídlo společnosti. Návštěvníci se mohou i snadno zaregistrovat do firemního newsletter systému a být tak stále informováni o všech novinkách. Prezentace samozřejmě obsauje i další funkcionality. Například fulltextové vyhledávání v obsahu prezentace či automatický překlad pomocí služby Google Translate. Součástí řešení je samozřejmě i implementace speciálního tiskového stylu, kdy je obsah zobrazené stránky upraven a přeformátován tak, aby byl výstup na tiskárně co nejpřehlednější. Tiskový výstup neobsahuje například některé nepotřebné prvky (hlavní a pomocná menu, informace v postranních sloupcích a další).

Správu prezentace i newsletter systému zajišťuje náš redakční systém WebWorks WebCreator CMS. Naše služby jsme agentuře VOTE ART PRODUCTION, s.r.o. poskytli i v oblasti poradenství a správy webhostingu a souvisejících služeb.

 

  • použité technologie: PHP, MySQL, Smarty Template Engine, ADOdb
  • DTD a CSS: XHTML 1.0 Strict, CSS 2 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + dodatečné moduly: News, BlackList, Newsletter
  • URL: www.voteart.cz
  • realizace: Q1 2009

Aktualizace červen 2009

Bohužel, vzhledem k reorganizaci ve vedení společnosti Vote Art Production s.r.o. byla námi vytvořená prezentace zrušena a nahrazena alternativní. Námi navrženou prezentaci si tak můžete prohlédnout pouze na těchto obrázcích.

moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved