Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

Wellness Union

http://www.wellnessunion.cz

Wellness Union

O tom, že "umění odpočinku je součástí umění života", Vás snadno přesvědčí ve wellness studiu Wellness Union v centru Prahy. Naleznete zde nejen solária a privátní saunu, kterou si můžete užít například s přáteli, ale i širokou nabídku dalších služeb, především nejrůznějších masáží.

Tak rozsáhlá nabídka služeb si v dnešní době samozřejmě žádá i adekvátní prezentaci i na Internetu. Cílem nových webových stránek bylo nejen poskytnout přehled všech nabízených služeb a důležitých informací, ale i navnadit své návštěvníky k návštěvě wellness centra. Proto jsme se snažili jít cestou "lehkého" designu navozujícího příjemné pocity relaxace. Stranou však nemohla zůstat ani snadná použitelnost a přehlednost webu. Nepodcenili jsme ani možnost zobrazení stránek na mobilních zařízeních - chytrých telefonech a tabletech.

Po technické stránce webu nechybí novinky s automatickým exportem do RSS formátu, kontaktní formulář nebo dynamická mapa s možností vyhledání cesty. Do budoucna je plánováno další rozšiřování funkcionalit webu a zvažována je i možnost rozšíření o další jazykové mutace.

  • použité technologie: PHP, MySQL, Smarty Template Engine, ADOdb
  • DTD a CSS: XHTML 1.0 Strict, CSS 2 - externí styly včetně speciálního stylu (šablony) pro tisk
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + dodatečný modul: News
  • URL: www.wellnessunion.cz
  • realizace: Q1 2012
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved