Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

Obec Zdechovice

http://www.zdechovice.cz

Obec Zdechovice

Pro Zdechovice jsme vytvořili velmi rozsáhlou bezbariérovou a moderní prezentaci splňující všechny důležité požadavky z hlediska přístupnosti a použitelnosti webu.

Cílem při tvorbě tohoto webu bylo zachovat velmi rozsáhlý obsah, aktualizovat jej a rozšířit. Zároveň však navrhnout lepší strukturu webu a v neposlední řadě implementovat speciální moduly pro plnohodnotnou správu nejen textového obsahu, ale i elektronické úřední desky, vyhlášek, fotogalerie a dalších aktivních prvků webové prezentace.

Výsledkem je moderní webová prezentace splňující všechna důležitá pravidla přístupnosti, disponující nejen grafickou, ale i textovou verzí a obsahující řadu modulů. Kromě základních modulů Text a Sitemap se konkrétně jedná o moduly eDesk (el.úřední deska), NoticeBoard (správa vyhlášek), Photogallery (fotogalerie), BlackList a Newsletter (rozšiřující modul umožňující registraci do newsletter systému přímo z webu).

Web je kompletně spravován prostřednicvím našeho administračního sytému Web Works WebCreator CMS. Konkrétně ve verzi 1.1.0, která obsahuje řadu vylepšení. Mezi asi nejvýraznější patří integrovaný newsletter systém umožňující pohodlnou tvorbu a zasílání hromadné korespondence registrovaným uživatelům. Jeho užitnou hodnotu lze zvýšit zakoupením modulu Newsletter, který umožňuje registraci nových uživatelů přímo z webových stránek (bez asistence administrátora webu).

aktualizováno 11.2.2007:

Počátkem února byla tato webová prezentace aktualizována. Webové stránky obce Zdechovice byly vylepšeny o fulltextové vyhledávání v obsahu webu, čehož bylo dosaženo aktualizací systému pro správu obsahu WebWorks WebCreator CMS na verzi 1.1.1. Dále byl zaktualizován modul Fotogalerie, který nyní obsahuje i vlastní postranní menu zobrazující strukturu fotogalerie (kategorií).

  • použité technologie: PHP, MySQL, Smarty Template Engine, ADOdb
  • DTD a CSS: XHTML 1.0 Strict, CSS 2 - externí styly včetně speciálních stylů (šablon) pro tisk a pro textovou verzi
  • CMS: WebWorks WebCreator CMS + dodatečné moduly: News, Photogallery, eDesk, NoticeBoard, Newsletter a BlackList
  • realizace: srpen-září 2006

Ocenění

Webová prezentace obce Zdechovice se zúčastnila prestižní soutěže Zlatý erb 2007 - o nejlepší webové stránky měst a obcí a v krajském kole vyhrála V kategorii "nejlepší webové stránky obce" 1. místo. Více viz. tato aktualita.

www.zdechovice.cz - nejlepší webová stránky obce
moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved