Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!

Edice: Obecní web

Potřebuje vaše obec nové webové stránky? Pro malé a střední obce nabízíme speciální řešení zajišťující jim moderní, kvalitní a snadno editovatelnou webovou prezentaci s možností dalšího rozšíření. Neváhejte se na nás obrátit s nezávaznou poptávkou.

Individuální design

Pro vaši obec navrhneme unikátní grafické zpracování vycházející z dodaných podkladů. Zohledníme přednosti právě vaší obce a vyzdvihneme to, čím se obec odlišuje od jiných. Navrhneme vám neotřelý vzhled, na který se budete rádi dívat nejen vy - občané, ale i potencionální návštěvníci obce.

Přehledná a promyšlená struktura

Zanalyzujeme vaše potřeby a navrhneme vhodnou strukturu webu tak, aby nejen obsahoval všechny důležité informace pro občany i návštěvníky (tedy 2 zcela odlišné cílové skupiny), ale zároveň aby zůstal snadno rozšiřovatelný a především přehledný.

Profesionální kvalita

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni pro vás zrealizovat po technické stránce vysoce kvalitní a moderní web využívající současné technologické trendy. Dodržení zákonem daných požadavků (pro webové prezentace státní správy) je samozřejmostí. Vaše nové obecní stránky budou ale i například perfektně fungovat na v současnosti tolik populárních "chytrých" mobilech či tabletech.

Snadná editace kdykoliv a kdekoliv

Celý web si budete moci kdykoliv sami spravovat prostřednictvím administračního systému. Budete moci nejen měnit stávající obsah a přidávat novinky, fotografie, vyhlášky či jiné příspěvky, ale i rozšiřovat celou strukturu webu. Přidávat nové stránky, celé nové sekce. Záleží jen na vás a vašich přáních.

Užitečné funkcionality

Standardní součástí řešení je i kompletní realizace důležitých funkcionalit. Například aktualit, elektronické úřední desky a správa obecních vyhlášek. Volitelně lze získat i mnoho dalších připravených funkcionalit - například fotogalerii, newsletter systém (hromadné zasílání emailových zpráv registrovaným uživatelům), diskusní fórum či "poradnu" sloužící k transparentní komunikaci občanů s úředníky.

Řada drobností navíc

Jistě oceníte i další drobnosti, které implementujeme zcela automaticky. Jedná se například o mapu webu (zobrazí přehledně strukturu celé prezentace), fulltextové vyhledávání v obsahu webu, tiskovou verzi každé stránky, kontaktní formulář či dynamickou mapu. V případě, že na svém obecním webu budete mít stránku s výpisem aktualit, získáte automaticky i jejich export do formátu RSS.

Kompletní technické zajištění

Veškeré provozní starosti můžete hodit za hlavu. Zajistíme vám výběr vhodného hostingu i jeho objednání, zprovoznění webu a případně další související služby (správu poštovních účtů atd.)

Profesionální ale "lidský" přístup

Zakládáme si na "lidském" přístupu ke každému klientovi. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, požadavky či problémy, můžete se na nás kdykoliv obrátit a společně je vyřešíme. Naším cílem je maximálně spokojený zákazník.

Rádi vám také poradíme i ohledně dobrých návyků co se správy obsahu webu týče a jeho dalšího rozvoje. Doporučíme vám, jak na web nalákat nové návštěvníky nebo pomůžeme například s integrací sociálních sítí.

Platební podmínky na míru

Rozumíme, že v dnešní době je rozpočet každé obce hodně napjatý. Snažíme se nabízet férové ceny a přizpůsobit konkrétním možnostem. Svoji webovou prezentaci tedy můžete například splácet či si jen pronajmou formou služby. Případně společně vymyslíme úplně jiné řešení...

Dost už bylo "po domácku" vytvořených stránek, dopřejte vaší obci kvalitní prezentaci na úrovni! Vaši občané i návštěvníci to ocení.

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s vámi sejdeme, probereme vaše konkrétní požadavky a představy a vytvoříme vám individuální a zcela nezávaznou nabídku... za to přeci nic nedáte :-)

moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved