Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!
Úvodní stránka Webmarketing

Webmarketing

Máte již webové stránky, ale potřebujete zvýšit jejich návštěvnost? Přejete si patřičně využít potenciál svých webových stránek? Pokud ano, dovolujeme si Vám nabídnout své služby z oblasti webmarketingu (imarketingu)...

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

SEO (Search Engine Optimization) neboli česky "Optimalizace pro vyhledávače" je problematika zabývající se zvýšením návštěvnosti webových stránek, jejich lepším umístěním ve výsledcích vyhledávání ve vyhledávačích (např. Google) a katalozích (např. Katalog firem na Seznam.cz). Správně provedená optimalizace je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zvýšit návštěvnost webových stránek.

Propagace na Internetu

Dalším způsobem, jak zvýšit návštěvnost Vaší webové prezentace a potažmo i případně obrat Vaší firmy, jsou reklamní kampaně. V této oblasti Vám můžeme nabídnout služby v oblasti tvorby reklamních bannerů a flash animací.

Nechte svůj web vydělávat!

Provoz každého webu něco stojí. Musíte platit minimálně poplatky za webhosting a za doménu. V případě komerčního webu, kde je cílem nalákat zákazníka jsou tyto výdaje většinou ve srovnání s ostatními výdaji Vašeho podnikání zanedbatelné a hravě je pokryjí zisky z prodaných produktů či služeb. V případě neziskových webů je však již situace horší. Pokud stránky nepřináší žádný zisk, je jejich provoz čistě ztrátový a musíte ho dotovat ze své vlastní vůle (kapsy). Nemusí tomu však tak být vždy...

Máte hojně navštěvované webové stránky, ale dostatečně nevyužíváte jejich potenciál? Nechte je, aby si na sebe sami vydělaly!

moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved