Jan Volejník (Broli) - webdesignérské studio Web Works

odskok na MENU odskok na SUBMENU odskok na PATIČKU
FLASH animace byla nahrazena!
Úvodní stránka Webmarketing Nechte svůj web vydělávat

Nechte svůj web vydělávat

Máte hojně navštěvované webové stránky, ale dostatečně nevyužíváte jejich potenciál? Nechte je, aby si na sebe sami vydělaly!

Provoz každého webu něco stojí. Musíte platit poplatky za webhosting a za doménu. V případě komerčního webu, kde je cílem nalákat zákazníka jsou tyto výdaje většinou ve srovnání s ostatními výdaji Vašeho podnikání zanedbatelné a hravě je pokryjí zisky z prodaných produktů či služeb. V případě neziskových webů je však již situace horší. Pokud stránky nepřináší žádný zisk, je jejich provoz čistě ztrátový a musíte ho dotovat ze své vlastní vůle (kapsy). Nemusí tomu však tak být vždy...

Pokud mají Vaše stránky velkou návštěvnost, mohou Vám jejich provoz zaplatit příjmy z reklamy. Konkrétní podoba reklamních kampaní závisí jen na Vás a dohodě s inzerenty.

Vlastní reklamní systém - OpenAds

Nejjednodušším způsobem je umístit inzerentům na vybrané pozice statické reklamní texty či bannery po určitou dobu. V případě více inzerentů či jejich vyšších požadavcích je však vhodné využít nějaký reklamní systém.

My Vám nabízíme implementaci a zaškolení v užívání velmi oblíbeného reklamního systému OpenAds (dříve označovaného jako phpAdsNew). Tento systém umožňuje komplexní správu a analýzu reklamních kampaní z pohledu administrátora, inzerenta i majitele reklamních ploch (provozovatele webu). OpenAds je open source projekt. Nic za něj tedy neplatíte!

Pokud by jste nechtěli provozovat (spravovat) vlastní reklamní systém OpenAds, můžeme Vám taktéž nabídnout v tomto směru outsourcing v předem dohodnutém rozsahu. Reklamy zobrazované na Vašich stránkách by se v tomto případě spravovaly skrze náš reklamní systém a Vy by jste se tak nemuseli o nic starat.

Bližší informace o tomto systému Vám rádi sdělíme na požádání, případně je naleznete na oficiálních stránkách projektu - http://www.openads.org.

Google AdSense

Další a snažší možností, získávání příjmů z reklamy, je využití některých veřejných PPC reklamních systémů. V současnosti zažívá v ČR největší boom reklamní kontextový reklamní systém firmy Google - AdSense.

"Google AdSense poskytuje majitelům a provozovatelům webových stránek různého rozsahu rychlý a jednoduchý způsob, jak zobrazit relevantní reklamy Google na jejich obsahových stránkách a vydělat peníze. Protože reklamy souvisejí s tím, co návštěvníci na vašich stránkách hledají -- nebo odpovídají charakteristikám a zájmům návštěvníků, které váš obsah přitahuje -- konečně budete moci zpeněžit své stránky a zároveň tak obohatit jejich obsah. Dovězte se více o AdSense pro obsah."

Pokud by jste se rozhodli pro toto řešení, můžeme Vám opět zajistit jeho implementaci do Vašich stávajících stránek.

moderní a kvalitní web nemusí být výsadou majetných firem...
Copyright © 2006 - 2019 Jan Volejník
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2019 Jan Volejník
All rights reserved